O nás

Dnes

Vážení obchodní partneři,

Elektro MAR je mladá, dynamicky se rozvíjející akciová společnost navazující na historii této značky, jejíž vznik se traduje od počátků devadesátých let minulého století.

Základním kamenem společnosti jsou lidé s mnohaletými zkušenostmi a s vůlí prosadit se na trhu nabídkou kvalitních služeb za rozumnou cenu.

Chceme být možnou alternativou pro nové zákazníky a spolehlivým partnerem pro ty, kteří se na nás již s důvěrou obracejí.

Chceme být rovněž spolehlivým partnerem pro naše dodavatele, kteří nás provázejí při realizaci zakázek a projektů v oblasti průmyslové automatizace.

Za to očekáváme i nabízíme nadstandardní služby a cílem i mottem naší společnosti je spokojený zákazník i obchodní partner.

Během prvních měsíců fungování jsme si tuto zásadu několikrát ověřili a věříme, že tímto přístupem budeme tuto značku, značku Elektro MAR, nadále rozvíjet a hlásit se k ní i ve století jednadvacátém!

Včera

Firma Elektro MAR byla založena v porevoluční době pracovníky státního podniku Elektromont Brno a v průběhu své existence prošla bouřlivým vývojem a změnami. Ve svých počátcích těžila ze zkušeností získaných na rozsáhlých zahraničních projektech, které zahrnovaly především kvalifikované montáže elektrických zařízení a dodávky celků měření a regulace. S rozvojem řídicí a výpočetní techniky vzniká úsek projektování a programování řídicích systémů. Spolupráce s vysokými školami umožnila začlenění mladých, talentovaných techniků, projektantů a programátorů a společnost se v krátké době dostala na špici v oblasti dodávek investičních celků na klíč a pokrývá oblast komplexní průmyslové automatizace v plné šíři. Společnost nadále investovala do vývoje, vzdělávání, řízení kvality a dalších dovedností svých zaměstnanců. Kapitálové propojení s nadnárodním koncernem na konci minulého století podtrhují reference a dosažené výborné výsledky. V novém století již byla původní společnost Elektro MAR definitivně začleněna do struktur koncernu jako divize Projekty a služby pro průmysl a v průběhu několika let se stala významným dodavatelem pro řadu známých domácích, evropských i světových zákazníků. Pozdější ekonomická krize měla rozhodující vliv na průmyslové investice v následujícím období. Se změnou celosvětové strategie nadnárodního koncernu v oblasti realizace projektů v některých odvětvích přichází rozsáhlá restrukturalizace, což má za následek odliv zkušených, kvalifikovaných a projektově zaměřených odborníků.

Zítra

Na závěr nám dovolte položit si otázku: Co tvoří inženýrskou společnost? Nemovitosti? Automobily? Počítače? Nikoli, jen a zase jen lidé. Příběh s názvem Elektro MAR opět ožívá…