Průmyslová automatizace a robotika

Spolehlivé technologie v náročných průmyslových podmínkách

Realizujeme funkční a spolehlivé řídicí systémy

Realizujeme funkční a spolehlivé řídicí systémy pro nejvýznamnější zákazníky. Navrhneme řízení vaší technologie, včetně jednoúčelových strojů a robotizovaných pracovišť. Od projekce, řízení projektu až po uvedení do provozu. Provádíme pravidelnou údržbu vašich zařízení po celou dobu jejich životního cyklu, včetně pohotovostního servisu 24/7. 

Naše služby

Programování PLC a SCADA

Náš tým špičkových programátorů realizuje řízení a vizualizace jednoúčelových strojů, výrobních linek i rozsáhlých provozů. Používáme výhradně spolehlivé řídicí systémy značek Siemens, Allen Bradley, Schneider nebo Mitsubishi.

Elektro a strojní projekce

Nabízíme kompletní zpracování projektů, elektro i strojních, včetně vizualizace a poradenství.

Robotická pracoviště

Navrhujeme a stavíme pracoviště pro manipulaci robotem, včetně kooperativních. Používáme roboty Kuka, Stäubli, ABB, Yaskava nebo FANUC. Naši roboti dokáží pracovat i v těžkých provozech, kde se používají vysoké teploty.

Řízení projektů

Základem úspěšného předání díla je kvalitní projektové řízení a dohled nad průběhem akce. Naši projektoví manažeři mají zkušenost s realizacemi malých projektů i velkých investičních akcí.

Stavba jednoúčelových strojů a zařízení

Realizujeme kompletní dodávky výrobních strojů, robotických pracovišť a rozvaděčů od ideového návrhu až po uvedení zařízení do provozu.

Montáž rozvaděčů

Navrhujeme a stavíme rozvaděče pro realizaci systémů řízení průmyslových provozů.

Naše realizace

Realizujeme zakázky v automobilovém průmyslu (výroba elektroniky, plastů, robotizace, řízení linek), v chemickém a potravinářském průmyslu, i v těžkých provozech (uhelné elektrárny a teplárny, vápenky). Níže naleznete několik vybraných ukázek realizací našich zařízení. Pro více referencí nás prosím kontaktujte!

reference-kalici-linka

Robotické kalení vrtáků

Úkolem bylo automatizovat linku pro kalení řezných nástrojů (vrtáků apod.). Robotické umisťování výrobků do kalící bylo realizováno robotem Stäubli s ochranou proti vysokým teplotám. Dále byla realizována dodávka dochlazovacích dopravníků, řízení ponoru podle hladiny soli v peci. Prostor je chráněn bezpečnostními prvky Pilz. Systém je kontrolován řídicím systémem Simatic řady 1500 vč. vizualizace procesu na panelu HMI.

Rok realizace 2020.

reference-truby

Automatizace linky pro konečnou úpravu keramických trub

Kompletní dodávka 2-patrového dopravníku pro převoz trub k finálnímu opracování do hmotnosti 300 kg. Linka zahrnuje také 5 pracovních míst pro operátory vč. svařovny. Řízení procesu a sběr parametrů byl realizován systémem Simatic řady 1200, včetně oerátorského panelu a vizualizace.

Rok realizace 2019.

Proč zvolit řešení od nás?

Zkušený tým odborníků

Naši experti mají dlouholeté zkušenosti s realizací projektů v oblasti průmyslové automatizace a energetiky. Pravidelně absolvujeme odborné certifikace a školíme se na nové technologie.

Zodpovědné řízení projektu

Základem úspěšného předání díla je kvalitní projektové řízení a pravidelný dohled nad průběhem akce. Naši projektoví manažeři mají zkušenost s realizacemi malých projektů i velkých investičních akcí.

Kvalitní komponenty

Používáme výhradně komponenty renomovaných výrobců. Zodpovědnost za bezproblémový chod u našich zákazníků bereme velmi vážně, proto naše systémy projektujeme pro dlouhodobě spolehlivý provoz.

Záruka a servis 24/7

Úspěšným předáním díla naše služby nekončí! Pro naše zákazníky poskytujeme záruční i pozáruční servis, a také pohotovostní servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Mám zájem o nezávaznou nabídku

Zavolejte nám na uvedené telefonní číslo, pošlete email nebo, nebo nám zanechte vzkaz prostřednictvím formuláře. 

    Technologická 377/8
    708 00 Ostrava-Pustkovec

    +420 731 134 204

    info@elektromar.cz

    © 2022 Elektro MAR a.s. Všechna práva vyhrazena.